SENTEKS TEKSTİL

Örme sektörünün ileri gelen kuruluşlarından Senteks 90’lı yılların başından bu zamana Türk tekstil sektöründe yuvarlak örme makinesi ve iğneleri ile düz örgü (çözgülü örme, raşel ve dantel) sahalarında faaliyette bulunmaktadır.

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar sahasında günün en son teknolojilerini ve yönetim tekniklerini kullanarak hem genç, hem de deneyimli şirket olma özelliğini sürdüre gelmiştir.

Portföyünde Jiunn Long yuvarlak örme makinesi, Xin-Gang düz örgü, çözgülü örme, raşel, dantel ve jakar makinesi, KE yuvarlak örgü makine iğnesi bulunan Senteks, tekstil sektöründe her zaman en yeni teknolojileri sunmuştur.

Yuvarlak örme sektöründe ve düz örgü (çözgülü örme, raşel, dantel ve jakar) sektöründe dünyanın en güçlü firmalarının ve yuvarlak örgü makine iğne üreticisi Kunshan KE iğnenin de dünyanın en güçlü iğne markası olmasında pay sahibidir.

Senteks Tekstil, Türk Tekstil sektörü içinde yuvarlak örgü alanında 30 yıla yakın geçmişi ve tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk tekstil sektörünün gereksinim duyduğu yuvarlak örme makinelerini, Tayvan’da üretilen Jiunn Long Marka Yuvarlak örme makineleri ile karşılamakta olup uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin verdiği tecrübe ve başarı, Senteks’e sektörde haklı bir yer kazandırmıştır.

JIUNN LONG YUVARLAK ÖRME MAKİNESİ

Jiunn Long Machine Co. LTD 1989 yılında Tayvan’ın önde gelen yuvarlak örme makineleri üreticisi olarak kuruldu. Jiunn Long’un kuruluş konsepti firmanın sahibi Mr. Wang SAN-CHI’ye aittir. 1989 yılından günümüze Jiunn Long dünya çapında yüksek kalitesiyle, üst düzey servis anlayışıyla ve en cazip fiyatlarla birlikte hak ettiği itibara kavuşmuş durumdadır.

30 yıldır Türkiye yuvarlak örme makine pazarında bulunun Jiunn Long yuvarlak örme makinası pazardaki iddialı konumunu arttırarak devam ediyor. Türkiye yuvarlak örme makine pazarında tüm modelleriyle hizmet vermektedir.

Jiunn Long yuvarlak örme makinası tüm modelleriyle Türkiye’deki yuvarlak örgü makinası sektöründe en eski ve en köklü firmaların başında gelmektedir.

Jiunn Long firması yuvarlak örme makine modelleriyle süprem, iki-iplik, lakost, süprem türevlerinin hepsini, interlok, çelikli interlok ve interlok türevlerini, üç-iplik, kadife, polar, soho ve türevlerini en iyi şekilde yapmaktadır.

Jiunn Long yuvarlak örme makinesi’nin Türkiye pazarında; 7 pus’tan 44 pus’a kadar ve 10GG (fayn)’dan 40GG (fayn)’a kadar geniş pus ve fayn aralığında makinası mevcuttur.

Jiunn Long yuvarlak örme makinelerinde çoklu dönüşüm sisteminin mevcudiyeti ile, üreticiler 300 çeşide varan şekilde ribana, interlok ve türevi kumaşları üretebilmektedir.

Bu üretim çeşitliliğini sağlamak için, makine sabit 3 ayak kapak çeliği ve değiştirilebilir 4 ayak kovan çeliği ile donatılmıştır.

Makinelerdeki silindir ve kapakların değiştirilmesi işlemi, makinelerin pazar taleplerini karşılaması için daha da esnek ve çok yönlü hale getirilmiş çok daha hızlı ve basit bir işlemdir.

FUJIAN XIN GANG ÇÖZGÜLÜ ÖRME MAKİNELERİ

Fujian XIN GANG Machinery Co. LTD, Fuzhou eyaleti Changle şehrinde 1987 yılında kurulmuştur. Çözgülü örme makineleri üretiminde Çin Halk Cumhuriyeti’nin en köklü firması konumundadır. Kazan-kazan işbirliği anlayışımız, yüksek kalitemiz ve mükemmel satış sonrası servis imkanlarımızla müşterilerimizin büyümelerine katkıda bulunduğumuza inanıyoruz.

Fujian Xin Gang Textile Machinery, araştırma ve geliştirme, üretim ve işleme, montaj ve kurulum, satış ve satış sonrası hizmet sunan sektörün en önde gelen profesyonel çözgülü örme makineleri üreticilerindendir.

Xin Gang merkezi Fujian, Çin’de bulunmakta ve yüz bin metrekareden büyük bir bir fabrika yerleşkesi bulunmaktadır. Uzun yıllar süren sıkı çalışmaları ile Xin Gang birçok ödül almış olup, çeşitli ürünleri ile önde gelen uluslararası ileri düzey çözgülü örme makine üreticisi olarak belirlenmiştir.

Xin Gang, ISO9001 uluslararası kalite sistemi, ISO14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS180001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminden onay almış bir kuruluştur.

Xin Gang’ın kaliteli ve mükemmel satış sonrası hizmetleri, pazarın şiddetli rekabetinde kendisinde sağlam bir temel oluşturmaktadır.

Üstelik Xin Gang, müşteri memnuyetini her zaman en ön plana alarak müşterileri ve müşterilerin çevresinede adını her zaman iyi andırmıştır. Xin Gang her geçen gün gelişen teknolojisi ile beraber müşterilerine daima daha iyi ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

KUNSHAN KE YUVARLAK ÖRME MAKİNE İĞNELERİ

Kunshan KE iğneleri Çin’in ilk örme makine iğnesi üreticisi olarak 1988 yılında kuruldu. KE, Kanada’nın Exeltor firmasının bütün ekipman ve teknolojisini ithal ederek ülkesindeki en gelişmiş teknolojiye sahip olmuştur. Ürün teslimlerimizin zamanında olması hem yurt içinde hem de yurt dışında ürünlerimizin satışını da hızlı kılmaktadır.

İğne mümessillerimize, yurt içi ve yurt dışındaki örme firmalarına yüksek kaliteli ürünler ve yüksek standartlardaki servis imkanı sağlamaya devam ediyoruz.

KE, yuvarlak örgü makinası iğneleri için ulusal ve endüstriyel standartların önünde yer almaktadır.

Kunshan KE ilgili üretim ekipmanlarının patentleri ve marka tescili için yurtiçi ve yurtdışında başvuruda bulunmuş olup, ürünleri dünyada pek çok ülke ve bölgeye satılmaktadır. 30 yılı aşkın geliştirmeden sonra, şimdi farklı şehirlerde iki büyük üretim üssü bulunan KE eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde üretimlerine devam etmektedir.

Fabrikasında 300’ün üzerinde çalışan bulunmakta olan KE dünya pazarının talebini karşılamak için fazlasıyla çalışmaktadır. Standartlarında her zaman en yüksek kalite hammaddelerle çalışmak olan KE’nin bu standartlara sarsılmaz bağlılığı iğnelerinin hizmet ömrünü uzatmaktadır.

Örgü iğnelerinin kararsızlığını azaltmak için her işlemde büyük bir titizlikle çalışılmaktadır.

Yenilik, Teknoloji, Kalite ve Hizmet taahhüdü ile yola çıkmış olan KE, ürünlerinin kesinlikle pazarın taleplerini karşılayabileceğine inanarak yoluna devam etmektedir.