Xingang Çözgülü Yuvarlak Örme Makinesi

Çağımızın teknolojisinin en ileri düzeyde takip edildiği Xingang çözgülü yuvarlak örme makinesi fabrikasında deneyimli ekibi ve teknik personeliyle araştırma-geliştirme faaliyetlerine ileri düzeyde önem vermektedir.

Senteks de Xingang’ın  Türkiye Mümessili olarak satış ve satış sonrası teknik servis konusunda çok yüksek bir başarı elde ederek müşterilerinin haklı memnuniyetini kazanmıştır.
Xingang’ın  çağın tüm teknik imkanlarını kullandığı Ar-Ge Bölümünde en gelişmiş bilgisayar yazılımları kullanılmaktadır.

Xingang Fuzhou’daki üretim tesislerinde en gelişmiş makina ve ekipmanla ve en kaliteli materyallerle üretim yapılmaktadır.

Ayrıca ileri teknolojiye sahip yüksek teknoloji laboratuarları da  fabrikada yer almaktadır.

Bunca detay her ayrıntının düşünüldüğü ince işçilik ile bir araya gelince ortaya aşağıda belirttiğimiz kumaş türlerinde en mükemmel ürünü elde edebiliyoruz;

Raşel kumaş,
Dantel kumaş,
Düz örgü kumaş,
Dplm kumaş,
Jakarlı kumaş ,
Trikot kumaş,
jakarlı perde,

Dünyada üretilen çözgülü yuvarlak örme makinesi sektörü ve teknolojisinin yakından takip edilerek, piyasanın talep ve istekleri göz önüne alınarak yapılan üretimde oldukça kolay kullanılan, hızlı ve mükemmel kalitede kumaş üretebilen yuvarlak örme makinesi ortaya çıkmaktadır.
Jakartronik makina,,textronik makina, jakar makinası, dantel makinaları ile bayan iç giyim üretimi, bayan elbise üretimi, bayan dış giyim üretimi yapılmaktadır.

Yüksek teknolojinin bir ürünü olarak piezzo jakar sistemi, elektronik tarak kontrolü, kılavuz tarakları, desen tarakları en hassas şekilde üretilmiştir.

Ayrıca Xingang çözgülü  yuvarlak örme makinesinde polyester naylon kumaş, pamuk perde kumaşı ileri teknoloji ile rahatlıkla yapılabilmektedir.

Örneğin jakar makinalarıyla yüksek teknoloji ile yüksek hızda kaliteli kumaş yapılmaktadır.

Makinanın çift tarafında ayrı ayrı desen yapabilmekte ve yüksek üretim kapasitesi karbon taraklar sayesinde sağlanmaktadır.

Geniş perde üretimi, sonsuz desen kabiliyeti sağlam ve dayanıklı Xingang jakar makinalarının bir ürünüdür.