Senteks Tekstil, Türk Tekstil sektörü içinde yuvarlak örgü alanında  30 yıla yakın geçmişi ve tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk tekstil sektörünün gereksinim duyduğu yuvarlak örme makinelerin, Tayvan’da üretilen Jiunn Long Marka Yuvarlak örme makineleri ile karşılamaktadır. Uzun yıllara dayanan bilgi birikiminin verdiği tecrübe ve başarı, Senteks’e sektörde haklı bir yer kazandırmıştır.
Tayvan’da ileri teknolojiye dayanan modern tesislerinde üretilen Jiunn Long Yuvarlak Örme makineleri yüksek müşteri memnuniyeti kazanmıştır. Jiunn Long’un yüksek teknolojiye dayanan üretim bandında üretilen makineler çok detaylı ve hassas testlere tabi tutulduktan sonra ilgili ülkeye ihraç edilmektedir. Her geçen gün teknolojisi ve bilgi birikimini ilerleten Jiunn Long, sektördeki teknolojik gelişmeleri da yakından takip etmektedir.

Süprem örgü makinası, interlok örgü makinası,havlu-polar  örme makinası ,üç iplik örgü makinası,ribana örgü makinası, dar pus örgü makinalarıyla yüksek hızlı, sağlam çelik yapsıs, kaliteli kovanıyla Jiunn Long pazarın önü markasıdır. Ayrıca açık en süprem örme makinası, açıken interlok örme makinası ileri teknolojisiyle ince ve kalın faynı rahatlıkla yapabilmektedir.

Jiunn Long yuvarlak örme makinalarında selanik örgü,kaşkorse örgü,likralı interlok,dar pus kumaşları ile polyester kumaş,penye kumaş, iğne iptalli ribana,askılı ribana,dalgalı ribana,milano ribana,vanize ribana,vanize kumaş ileri teknoloji ile ince fayn kumaş ve kalın fayn kumaş olarak yapılabilmektedir.