Hakkımızda

Hakkımızda

30 yıldan bu yana bu sahada günün en son teknolojilerini ve yönetim tekniklerini kullanarak çok kısa zamanda genç ve fakat deneyimli bir şirket olma başarısını elde etmiştir. Konusunda bilgili, deneyimli ve son derece aktif yönetim ve pazarlama ekipleriyle, yurt çapında yayılmış dağıtım ve pazarlama ağı ile örme, dantel ve raşel sektörünün ihtiyaç duyduğu makine, iğne ve platin talebini en mükemmel teknik servis hizmeti ile birlikte kullanıcılarına sunan SENTEKS, örme, dantel ve raşel piyasasında haklı gururun sahibidir.

SENTEKS verimlilik, kalite ve hizmet konusunda sektörün en önde gelen kuruluşlarından olup, bu liderliğini sürdürmeyi gaye edinmiştir. Genç ve dinamik kadrosuyla örgü sektöründe müşterilerinin taleplerine her türlü zaman, zemin ve durumda pratik ve uygulanabilir çözümleri üretmeyi, ürünlerini sattığı firmaların bir mümessili gibi değil, müşterisinin iş ortağı gibi hareket etmeyi kendisine gaye edinmiştir. SENTEKS, portföyüne aldığı ürünleri ilk önce piyasada bulunan bir marka, sırasıyla alternatif bir marka, tercih edilen bir marka ve en sonunda aranan bir marka yapmayı kendisine gaye edinmiştir.

Geleceğin rekabetçi dünya tekstili piyasasında var olabilmek için bir marka oluşturmayı kendisine hedef seçmiş örme kumaş üreticimize bu zorlu yolculuğunda gerekli bütün alt yapıyı kusursuz bir şekilde sunacağımıza inancımız tamdır.

Whatsapp Hattı: +905523037216
WhatsApp ile gönder