Yuvarlak Örme Makinesi Öncü Markası JIUNN LONG

Yuvarlak Örme Makinesi

Yuvarlak Örme Makinesi Öncü Markası JIUNN LONG

Senteks Tekstil,  Türk tekstil sektöründe 30 yıla yakın geçmişi ve tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Başlıca uzmanlığı da yuvarlak örme makinesi ve yuvarlak örgü makinesi iğneleri sahasıdır. Türk tekstil sektörünün gereksinim duyduğu yuvarlak örgü makineleri ihtiyacını, Tayvan’da üretilen Jiunn Long marka yuvarlak örgü makineleri ile karşılamaktadır.

Yuvarlak Örme Makinesi Çeşitleri

Senteks Tekstil, Türk tekstil sektöründe 30 yıla yakın geçmişi ve tecrübesiyle faaliyetlerini sürdürmektedir. Türk tekstil sektörünün gereksinim duyduğu örgü makinesi ihtiyacını, Tayvan’da üretilen Jiunn Long marka yuvarlak örgü makineleri ile karşılamaktadır. Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi, sahip olduğu tecrübe ve elde ettiği başarılar, Senteks’e sektörde haklı bir yer kazandırmıştır.

Tayvan’daki modern tesislerinde ileri teknoloji ile üretim yapan Jiunn Long, yuvarlak örgü makineleri ile büyük bir müşteri memnuniyeti kazanmıştır.

Bu ileri teknoloji üretim bandından çıkan her bir yuvarlak örgü makinesi çok detaylı ve hassas testlere tabi tutulmaktadır. Ancak bu testlerden geçen örgü makinesi müşterisinin kullanımı için ilgili ülkeye ihraç etmektedir. Bilgi birikimini ve kullandığını teknolojiyi sürekli geliştiren Jiunn Long, sektördeki diğer teknolojik gelişmeleri da yakından takip etmektedir.

Güncel en ileri teknolojiyi kullandığı fabrikasında deneyimli teknik ekibiyle Jiunn Long, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine çok önem vermektedir. Jiunn Long Türkiye mümessili olarak Senteks de satış ve satış sonrası teknik servis başarısı ile müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır.

Güncel tüm teknik imkânların kullanıldığı Jiunn Long’un Ar-Ge Bölümünde en gelişmiş bilgisayar yazılımları kullanılmaktadır. Üretim tesislerinde en gelişmiş CNC tezgâhlarını kullanan Jiunn Long en kaliteli materyallerle üretim yapmaktadır. Ayrıca son teknolojiye sahip fırın boya makineleri de üretimde yer almaktadır.

Jiunn Long, Dünya’nın çeşitli ülkelerinde üretilen yuvarlak örgü makinelerini ve kullandıkları teknolojiyi yakından takip etmektedir. Bununla birlikte, üretim öncesi piyasanın taleplerini de tam olarak anlamak için gerekli araştırmaları yapar. Bütün bu hazırlıkların neticesinde da kullanımı kolay, hızlı çalışan ve mükemmel kalitede kumaş üretebilen yuvarlak örgü makineleri ortaya çıkmaktadır.

Senteks’in yürüttüğü satış sonrası teknik destek müşteriler tarafından büyük bir memnuniyetle karşılanmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyaçlarına uygun yuvarlak örgü makinesini tercih etmektedirler. Yuvarlak örgü makinesi çeşitlerimiz;

İnterlok,

Süprem,

Açık En Süprem,

Açık En İnterlok,

Havlu-Polar,

Ribana ve

Dar Pus.

Bütün bu yuvarlak örgü makineleri ile elde edilen kumaşların tuşesi, pazarın beklentilerinin de üzerindedir.

 

Açık En İnterlok Yuvarlak Örme Makinesi;

 Yüksek çalışma hızı, üretilen kumaşın kalitesi ve kullandığı teknoloji ile Türk tekstil pazarının haklı beğenisini kazanmıştır. Yüksek verimlilikle çalışan açık en interlok yuvarlak örme makinesi Türk örme sektörünün öncüsü konumundadır.

 

Süprem Yuvarlak Örme Makinesi;

Bu Örgü makinesi, ilk çıktığı günden beri Türk tekstil piyasasında çok büyük bir beğeniyle karşılaşmıştır.

Örgü makinesinde kullanılan kovan, çelik ve diğer malzemelerin kaliteli ve uzun ömürlü olması için gerekli olan yüksek teknoloji kullanmaktadır.

Kullanılan örme çeliğinin yapısı ve tasarım avantajlarıyla süprem yuvarlak örgü makinesi ile üretilen kumaşın kalitesi ve tuşesi oldukça iyidir. Jiunn Long süprem yuvarlak örgü makinesinin müşteriler tarafından tercih edilmesinde önemli bir etken İstenilen gramajın kolayca elde edilebilmesidir.

 

Havlu-Polar Yuvarlak Örme Makinesi;

Jiunn Long havlu-polar yuvarlak örme makinası ile üretilen kumaşlar rakiplerine oranla çok daha kaliteli ve hoş tuşelidir. İstenilen hav yüksekliği ile üretilebilinen kumaşlar Jiunn Long yuvarlak örme makina müşterilerine yüksek karlılık kazandırmaktadır.

 

Dar Pus Yuvarlak Örme Makinesi;

Jiunn Long dar pus yuvarlak örgü makinesi ile üretilen ve iç çamaşır piyasasına arz edilen kumaşlar, üreticileri tarafından çok beğenilmiştir. Bu memnuniyet, Jiunn Long markasını bütün dar pus yuvarlak örgü makineleri arasında lider konumuna getirmiştir. Üretilen iç çamaşırı kumaşının gereken esneklik ve gramajda olması, kumaş üreticilerinin Jiunn Long’u tercih etmelerinde en önemli etken olmuştur.

 

Üç İplik Yuvarlak Örme Makinesi;

Jiunn Long üç iplik yuvarlak örgü makinesini kullanan üreticiler, kumaşlarını piyasasına arz ettiklerinde kumaşlarının çok beğenildiğini ifade etmişledir.

Jiunn Long yuvarlak örgü makinesi, her kalite pamuk ve sentetik iplikle sorunsuz olarak çalışabilmekte ve iplik seçmemektedir. Makinelerde kullanılan mekiklerin yapısı örmeyi kolaylaştırmakta ve ortaya çıkan kumaşın daha kaliteli ve güzel tuşeli olmasını sağlamaktadır. Mekiklerin hammadde kalitesi ve tasarımında kullanılan yüksek teknolojik malzeme sayesinde, Jiunn Long yuvarlak örgü makinesi çok talep görmektedir.

Yuvarlak Örme Makinesi ile Üretilen Kumaş Çeşitleri

Kumaş Çeşitleri;

Jiunn Long yuvarlak örgü makinesinde üretilen aşağıda listelenen kumaşlar pazarda çok talep edilmektedir;

Spacer, Sandwıch, Likralı Süprem, Likralı Ribana, Krep İnterlok ve Penye.

İki iplik, Havlu, Polar, Selanik, Kaşkorse, İnterlok, Dar Pus ve Polyester.

İğne İptalli Ribana, Askılı Ribana, Dalgalı Ribana, Milano Ribana ve Vanize Ribana.

Vanize, İleri Teknolojiye Dayanan İnce Fayn ve Kalın Fayn.

 

Senteks ve Jiunn Long’un İş Birliği;

Senteks, 30 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini Jiunn Long yuvarlak örgü makinesinin kusursuz ve yüksek teknolojik yapısı ile birleştirmiştir. Jiunn Long’un ürettiği örgü makinelerde kullandığı yağdanlık, inverter, kovan, çelik, mekik ve iğnelerin tamamı ileri teknolojiye dayanmaktadır. Satış sonrası teknik desteğinin çok önemli olduğuna inanan Senteks, yuvarlak örgü makinesi müşterilerinin olası ihtiyaçlarını öngörmektedir. Dolayısıyla, ihtiyaç duyulan tüm yedek parçaları en kısa zamanda ve sorunsuz olarak müşterilerine temin edebilmektedir.

Whatsapp Hattı: +905523037216
WhatsApp ile gönder