Dantel ve Jakarlı Çözgülü Örme Makineleri

Xingang Dantel Ve Jakarlı Çözgülü Örme Makinesi

Xingang Jakarlı Perde Ve Dantel Makineleri Türkiye Pazarında Her Geçen Gün Daha Da Önemli Bir Yere Sahip Oluyor. Ürettiği Jakarlı Perde, Fall Plate, Double Needle Bar Ve Dantel Makinaleri Xingang’ı Bir Dünya Markası Haline Getirdi.

Xingang Dantel ve Jakarlı Perde Makinesi

Senteks’in 30 yıllık tekstil makineleri mümessillik sürecinin içinde önemli bir parçası olan Fujian Xingang Dantel ve Jakarlı Perde Makineleri, ileri teknolojisi ve kaliteli üretimiyle dünyada lider konumdadır. İleri teknoloji ve hassas üretim temelinde, Xingang en iyi kalite makineleri üretmek için Avrupa markalarının teknolojik parçalarını seçmektedir.

20 yıldan fazla bir süredir tekstil makine imalatının sürekli araştırılması ve uygulanması yoluyla Çin Hükümetinin desteğini alarak tüm personelin ortak çabaları ile adeta yüksek teknoloji üretim üssü haline gelmiştir.

Xingang Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve İsviçre’den temin ettiği modern gelişmiş CNC üretim ekipmanlarını kullanmaktadır. Mükemmel bir üretim tesisi ve depolama sistemine sahiptir.

Xingang Dantel ve Jakarlı Perde Makineleri yüksek eğitimli yönetim personeli ve teknik personelinin gayretli ve hassas çalışmalarıyla, üretim yönetimi ve sistemin geliştirmiştir. Bilimsel yönetim ve üstün kalite güvencesi Xingang ISO9001 kalite yönetim sistemi belgesini ve CE güvenlik sertifikasını almıştır.

Çin’in tüm bölgelerinde, Hindistan, Güney Kore, Kuzey Kore, Endonezya ve Türkiye başta olmak üzere Dünya çapında bir saygınlık ve ilgiye sahiptir. Xingang bilimsel yeniliğe bağlı, “insan odaklı” bilimsel ve teknolojik yenilik esasına dayalı, dünya standartlarına uygun bir üretim sürecine sahiptir. Dolayısıyla müşteri memnuniyeti eksenli iş ilkeleri doğrultusunda uluslararası tekstil makine sektöründe haklı bir yer kazanmıştır

FuJian Xin Gang Tekstil Makineleri profesyonel yaklaşımıyla çözgülü örme, dantel ve jakarlı perde makineleri konusunda araştırma ve geliştirme, üretim ve işleme, monte ve montaj, satış ve satış sonrası hizmete çok büyük önem vermektedir.

Xingang Dantel ve Jakarlı Perde Makine Firması Çin Halk Cumhuriyeti’nin Fujian Eyaletine bağlı Changle şehrinde, yüz bin metrekarelik bir alanı kaplayan uluslararası havaalanı Sanayi Bölgesinde yer almaktadır.  Xingang’ın kurucusu olan Zheng Ailesi temelinde çözgülü örme kumaş üretimi yatmaktadır. Bu tecrübe Xingang’ın çok başarılı bir makine markası olmasına yol açmıştır. Xingang ISO9001 Uluslararası Kalite Yönetimi, ISO14001 Çevre Yönetim Sistemi ve OHSAS18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikalarına sahiptir.

Sektörde 30 yıldan fazladır önemli bir yere sahip olan Senteks’in Xingang markasının kaliteli ve kusursuz olarak satışı ve satış sonrası servisi konusunda çok büyük bir çabası olmaktadır. Pazarın yoğun rekabet ortamında Senteks ve Xingang’ın işbirliği sağlam bir temele oturmuştur. Senteks’in tüm tekstil sektöründe olduğu gibi, dantel ve jakarlı perde sektöründe de kurduğu iyi müşteri ilişkileri Xingang Makinesini Türkiye’de lider bir marka haline getirmiştir.

Xingang’ın temel hedefi müşterilerine daha iyi ürün ve hizmet sunmaya devam etmektir. Xingang Dantel ve Jakarlı perde üretiminde lider bir firma olarak bilimsel araştırma, üretim, montaj, yönetim ve satış, teknik ve satış sonrası desteği en öne plana koymaktadır.

Xingang gelişmiş teknolojiye dayalı ve bilgisayar kontrollü jakarlı çözgü örme makinelerinin üretimine kendini adamış bir firmadır. Çeşitli tip ve performansa sahip dantel ve jakarlı perde üretim bantı ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Xingang kurumsal rekabet gücünü artırmak için hassas ve akıllı mekanik üretim ekipmanlarıyla işletmenin sürdürülebilirliğini ve verimli gelişimini sağlamıştır. Senteks’in konusunda uzman dürüst ve profesyonel satış ve teknik servis ekibi, müşterilerinin ihtiyaçlarına hızlı yanıt vermek ve etkin hizmet sunmayı en önemli bir konu saymıştır. Xingang çok yönlü yatırımlarla birinci sınıf olarak adlandırılabilecek modern tesis ve etkin yönetim grubu ile kendini donatmıştır. Dünya çağında çözgü örme makineleri imalat sanayinde Xingang büyük ölçekli bir atılım yapmış ve hızlı bir gelişme aşamasına girmiştir.

Xingang’ın dünya çapında üstünlüğü bulunan iki bölmeli jakarlı perde makinesi yüksek teknolojiye dayalı yüksek hızlı bir makinedir. Kaliteli jakarlı bir perde kumaşının üretiminde makinenin çift tarafında ayrı ayrı desen yapabilme yeteneği çok önemlidir. Yüksek üretim kapasitesine karbon tarakların ve geniş perde üretim kapasitesinin katkısı vardır. Sonsuz desen kabiliyetini sağlayan Xingang dantel ve jakarlı perde makinesi sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Xingang jakartronik, textronik ve multibar makine üretiminde üstün teknolojinin verdiği güce dayanarak en geniş enli makineleri üretmiştir. Bayan iç giyimi, bayan elbisesi, bayan dış giyim ve jakarlı perde kumaşı üretiminde en kaliteli kumaşı Xingang makineleri üretmektedir. Piezzo jakar sistemini destekleyen elektronik tarak kontrollü kılavuz ve desen tarakları mükemmel uyum içinde çalışmaktadır.  Polyester dantel, naylon kumaş, pamuk ve polyester perde kumaşı üretiminde en ileri teknoloji kullanılmaktadır.

Whatsapp Hattı: +905523037216
WhatsApp ile gönder