Tekstil sektörünün öncü firması, yuvarlak örgü makinası sahasında uzman kuruluş, Senteks Tekstil İstişare Kurulu olarak aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi.
Toplantı İstanbul’da Senkteks Tesktil Genel Müdürü Muhammet Hayır başkanlığında gerçekleştirildi.
Senteks’in sektördeki durumunun değerlendirildiği toplantıda bundan sonra atılacak adımlar da ele alındı ve bu konuda görüş alış verişinde bulunuldu.

“En ileri teknoji ile tekstil sektörünün hizmetindeyiz”

Senteks Genel Müdürü Muhammet Hayır, ” Senteks yuvarlak örme makinası, çözgülü örgü makinaları, düz örgü, raşel, dantel, jakar, örme makina iğneleri, örme makina platinleri gibi sahalarda çok önemli bir yer tutmaktadır. Firma olarak tekstil sektöründe her zaman en ileri ve en yeni teknolojileri kullanmaya devam ediyoruz. Bütün birimlerimizle tekstil sektöründe en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Bütün ekibimizi tam donanımlı sahaya sürüyoruz müşterilerimizin bütün ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılıyoruz” şeklinde konuştu.

Sentek Tekstil’in misyonu

Senteks Tekstil, “30 yıldan bu yana gerek yuvarlak örme makinesi olsun, gerek ise bu sahada günün en son teknolojilerini ve yönetim tekniklerini kullanarak çok kısa zamanda genç ve fakat deneyimli bir şirket olma başarısını elde etmiştir. Konusunda bilgili, deneyimli ve son derece aktif yönetim ve pazarlama ekipleriyle, yurt çapında yayılmış dağıtım ve pazarlama ağı ile örme, dantel ve raşel sektörünün ihtiyaç duyduğu makine, iğne ve platin talebini en mükemmel teknik servis hizmeti ile birlikte kullanıcılarına sunan Senteks jakarlı yuvarlak örme makinaları, örme, dantel ve raşel piyasasında önemli bir yer tutmaktadır.

Senteks, portföyüne aldığı ürünleri ilk önce piyasada bulunan bir marka, sırasıyla alternatif bir marka, tercih edilen bir marka ve en sonunda aranan bir marka yapmayı kendisine gaye edinmiştir.