Türk ekonomisi dövize endeksli hareket etmektedir.
Dövizin Türk Lirası karşısındaki değeri arttıkça hem sıfır Yuvarlak örgü makinesi fiyatları hem de ikinci el Yuvarlak örgü makinesi fiyatları artmaktadır.

Dövizin sürekli artması tekstilde yeni yatırımların azalmasına ve dolayısıyla yeni teknolojilerin gelmemesine neden olmaktadır.

Senteks, yuvarlak örme makinesi fiyatları konusunda her zaman rekabetçi ve en ileri teknolojileri en uygun fiyatlarda satışını yapmaktadır.

Dövizin artışının çok yüksek olduğu yıllarda makine yatırımı düşmekte ve yeni teknolojileri transfer etmek de yavaşlamaktadır.

Hal böyle olunca yuvarlak örgü makinesi fiyatları sürekli arttığından şikayet eden yatırımcı bu duruma çözüm bulamamaktadır.


30 yılı aşkındır sektörde lider olan Senteks rekabet edilebilecek fiyatları müşterilerine daha güvenle sunmaktadır.

Hem yuvarlak örme makine ve iğnelerinde hem de çözgülü örme grubu; raşel, dantel, jakar makinelerinde en ileri teknolojilere sahip olan ülkemiz, bu liderliği devam ettirebilmek için çözüm ortağı olarak Senteks her zaman hazırdır.

Ürün hakkındaki geniş yelpazesi ve hızlı tedarik zinciri ile Senteks, tüm yerli ve yabancı müşterilerine eşsiz hizmetler sunmaya devam etmektedir.