XINGANG yüksek hızlı çözgülü örme makineleri, örme giyim kumaşı, ev tekstili kumaşı ve oto kumaşı vb. kumaşlar için akıllı elektronik bilgisayar sistemi (EL) ile donatılmış XGTH2-2, XGTH3, XGTH3/1, XGRH4, XGKH4 vb. model makinelerden oluşmaktadır.
Çözgülü Örme Makineleri örgü sektöründe dünya genelinde her geçen gün yeni bir gelişmeyle üretim bandında karşımıza çıkıyor
Bu alanda en dikkat çeken sistem ise elbette piezo sistemi – servo motor teknolojisi.

Çözgülü Örme Makineleri Raşel Trikot

Düz örgü, çözügülü örme, raşel, dantel, jakar ve perde makine üreticisi Xin Gang yeni teknolojilerini sunmaya devam ediyor.
Xin Gang bu alanda dev bir üretim techizat vede makine çeşitliliği ile boy gösterirken, Servo motor teknolojisiyle dünyada da lider konumunu koruyor.
Çözgülü Örme Makineleri İçinde 3 Taraklı Raşel Trikot Makinesi ile kumaş üreticisine dayanıklı, uzun ömürlü ve kolay kullanımı olan bir makina sunmaktadır.

 

Çözgülü Örme Makineleri Raşel Trikot.jpg-1

Ana makine bileşenleri; elektronik servo motorlardan üst düzey gelişmiş karbon tarağa ile Groz Beckert örgü elemanlarından oluşan kumaş tutturma ve örme elemanları ile donatılmış olup, XINGANG kalitesinin garantisi olarak müşteriye güven sağlamaktadır. Benzersiz çözgülü örme makine üreticisi Xingang’ın her tür çözgülü örme makinesinde geleneksel desen diski cihazı (Pattern Disc) yerine akıllı ve her ayara uygun değiştirilebilir elektronik bilgisayarlı (EL) program kullanılmaktadır.

Çözgülü Örme Makineleri Raşel Trikot-4

Ayrıca kumaş için müşterinin talebine göre genişlik, dikiş yapısı ve jakar işlevini ihtiyaca göre esnek bir şekilde değiştirebilmektedir.

XGTH3, giyim, iç çamaşırı, mayo vb. gibi düz veya ağ örgü (mesh) tekstiller üretebilen geleneksel desen disk cihazı yerine elektronik bilgisayar sistemi kullanır.
Dünya çapındaki ilk teknoloji:
XINGANG’ın geliştirdiği yeni tip makine XGTH3/1, inanılmaz “sonsuz 3D JAKAR” kadife kumaşı ören kablosuz piezo jakarlı iğne kullanır.

Çözgülü Örme Makineleri Raşel Trikot-5

Tüm tasarımcılar ve desenciler için eşsiz bir hayal gücü sağlıyor.
XGKH4 atkı ekleme çözgü örme makinesi, 24 atkı ipliği, akıllı elektronik bilgisayar sistemi ve servo motorlar ile donatılmış, süper 3D’nin kırışmaya karşı üst düzey direnci ve iyi nefes alabilirlik özellikleri ile mükemmel iki yönlü gergin likralı kumaş örebilir.

Çözgülü Örme Makineleri Raşel Trikot-6

Tüm XG yüksek hızlı makineler kolay ve düzgün ayarlama ve kalite garantisi ile sahip olmaya değer.

Xıngang bütün bu ürünlerini çözgülü örme dünyasına hayal gücünün ötesinde bir teknoloji ile sunmaktadır.