Senteks; portföyünde Jiunn Long yuvarlak örme makinesi, Xin-Gang düz örme, çözgülü örme, raşel, dantel ve jakar makinesi, KE yuvarlak örme makine iğnesi ile her zaman en yeni teknolojileri sunuyor.

Örme sektörünün ileri gelen kuruluşlarından Senteks, 90’lı yılların başından bu yana Türk tekstil sektöründe yuvarlak örme makinesi ve iğneleri ile düz örme (çözgülü, raşel ve dantel) alanlarında faaliyette bulunuyor.
Türk tekstil sektörüne yönelik olarak, yuvarlak örme konusunda 30 yıla yakın geçmişi ve tecrübesiyle faaliyetlerini sürdüren Senteks; portföyünde Jiunn Long yuvarlak örme makinesi, Xin-Gang düz örme, çözgülü örme, raşel, dantel ve jakar makinesi, KE yuvarlak örme makine iğnesi ile her zaman en yeni teknolojileri sunuyor.

 

Jiunn Long Yuvarlak Örme Makinesi

Jiunn Long Machine Co. Ltd. 1989 yılında Tayvan’ın önde gelen yuvarlak örme makineleri üreticisi olarak kuruldu. Jiunn Long’un kuruluş konsepti firmanın sahibi Wang San-Chi’ye aittir. 1989 yılından günümüze Jiunn Long dünya çapında yüksek kalitesiyle, üst düzey servis anlayışıyla ve en cazip fiyatlarla birlikte hak ettiği itibara kavuşmuş bulunuyor.
30 yıldır Türkiye yuvarlak örme makine pazarında bulunun Jiunn Long yuvarlak örme makinesi pazardaki iddialı konumunu arttırarak devam ediyor. Firma Türkiye yuvarlak örme makine pazarında tüm modelleriyle hizmet veriyor. Jiunn Long firması yuvarlak örme makine modelleriyle süprem, iki-iplik, lakost, süprem türevlerinin hepsini, interlok, çelikli interlok ve interlok türevlerini, üç-iplik, kadife, polar, soho ve türevlerini en iyi şekilde yapıyor.
Jiunn Long yuvarlak örme makinesi’nin Türkiye pazarında; 7 pus’tan (inch) 44 pus’a (inch) kadar ve 10 gauge (fayn)’dan 40 gauge (fayn)’a kadar geniş çap ve fayn aralığında makinesi bulunuyor. Jiunn Long yuvarlak örme makinelerinde çoklu dönüşüm sisteminin mevcudiyeti ile, üreticiler 300 çeşide varan şekilde ribana, interlok ve türevi kumaşları üretebiliyor. Bu üretim çeşitliliğini sağlamak için, makine sabit 3 ayak kapak çeliği ve değiştirilebilir 4 ayak kovan çeliği ile donatıldı. Makinelerdeki silindir ve kapakların değiştirilmesi işlemi, makinelerin pazar taleplerini karşılaması için daha da esnek ve çok yönlü hale getirilmiş çok daha hızlı ve basit bir işlemdir.

 

Fujian Xin Gang Çözgülü Örme Makineleri

Fujian Xin Gang Machinery Co. Ltd. Fuzhou eyaleti Changle şehrinde 1987 yılında kuruldu. Çözgülü örme makineleri üretiminde Çin Halk Cumhuriyeti’nin en köklü firması konumunda yer alıyor. Fujian Xin Gang Textile Machinery, araştırma ve geliştirme, üretim ve işleme, montaj ve kurulum, satış ve satış sonrası hizmet sunan sektörün en önde gelen profesyonel çözgülü örme makineleri üreticilerindendir. Xin Gang, ISO9001 uluslararası kalite sistemi, ISO14001 çevre yönetim sistemi ve OHSAS180001 iş sağlığı ve güvenliği yönetim sisteminden onay almış bir kuruluştur.

 

KunshanYuvarlak Örme Makine İğneleri

Kunshan KE iğneleri Çin’in ilk örme makine iğnesi üreticisi olarak 1988 yılında kuruldu. KE, Kanada’nın Exeltor firmasının bütün ekipman ve teknolojisini ithal ederek ülkesindeki en gelişmiş teknolojiye sahip oldu. Ürün teslimlerinin zamanında olması hem yurt içinde hem de yurt dışında satışını da hızlandırdı. İğne mümessilleriyle, yurt içi ve yurt dışındaki örme firmalarına yüksek kaliteli ürünler ve yüksek standartlardaki servis imkanı sağlamaya devam ediyor. KE, yuvarlak örgü makinası iğneleri için ulusal ve endüstriyel standartların önünde yer alıyor. Fabrikasında 300’ün üzerinde çalışan bulunmakta olan KE dünya pazarının talebini karşılamak için fazlasıyla çalışıyor.