Tekstil sektöründe örme makineleri vazgeçilmez. Bu makinelerin vazgeçilmezi ise KE iğne.
Sektör KE iğneyi “VO 141.41 K01- K02 – K03 – K04” kodlarıyla tanıyor.

Kunshan KE Yuvarlak Örme Makine İğnesi , 1988 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nde ilk yuvarlak örme makine iğnesi üreticisi olarak kurulmuştur. KE tüm donanım ve teknolojisini Kanada Exeltor’dan ithal eden bir şirket olmakla birlikte Çin’in en gelişmiş üretim teknolojisine, araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir.

KE, yuvarlak örgü iğneleri için ulusal ve endüstriyel standartların önünde yer almaktadır. Kunshan KE ilgili üretim ekipmanlarının patentleri ve marka tescili için yurtiçi ve yurtdışında başvuruda bulunmuş olup, ürünleri dünyada pek çok ülke ve bölgeye satılmaktadır.

İşte KE iğnelerinin özellikleri ve kullanıldıkları yerler

KE VO 141.41 K01-K04 iğne Tek plaka makinelerde kullanılır. İğnenin Kullanıldığı makineler; Jiunn Long, QXM, Pailung, Keumyong , SsangYong, Mayer

KE iğnenin dil uzunluğu 7 mmdir.

KE iğne en kaliteli Alman çeliğinden üretilmiştir.

KE iğnenin gaga ve dil yapısı mukavemeti en ileri teknoloji ile üretilmiştir.

KE iğne VO 141.41 K01-K04 serisi ile en iyi likralı süprem ve süprem, pike, iki iplik, lakost ve türevleri diegonal bütün kumaşları en iyi şekilde üretir.

KE VO 141.41 K01-K04 serisi iğneleri ile üretilen kumaş en düşük ve en yüksek gramajlarda hiç zorlanmadan çalışır.

KE iğneleri Her tür ip ile çok rahat çalışır.

En iyi tuşe için KE marka VO 141.41 K01-K04 serisi kullanın.

 

Gelin Hep Beraber KE iğneyi tanıyalım:

 

KE’nin örgü iğneleri; tek plaka örgü iğnesi, çift plaka örgü iğnesi, ribana iğnesi, jakar iğnesi, raşel iğnesi, transfer iğnesi vb. gibi yaklaşık 300 farklı tip içeren büyük sirkülasyonlu yuvarlak örgü makinesi ve çözgülü örme makinesi için iki seri iğne içerir.

KE ürünleri birçok çeşit örgü makinesi ile uyumludur ve Çin topraklarından tüm dünyaya milyonlarca satılmaktadır. 

30 yılı aşkın geliştirmeden sonra, şimdi farklı şehirlerde iki büyük üretim üssü bulunan KE eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde üretimlerine devam etmektedir.

Fabrikasında 300’ün üzerinde çalışan bulunmakta olan KE dünya pazarının talebini karşılamak için fazlasıyla çalışmaktadır.

Standartlarında her zaman en yüksek kalite hammaddeler ile çalışmak olan KE’nin bu standartlara sarsılmaz bağlılığı iğnelerinin hizmet ömrünü uzatmaktadır.

Örgü iğnelerinin kararsızlığını azaltmak için her işlemde büyük bir titizlikle çalışılmaktadır.

Yenilik, Teknoloji, Kalite ve Hizmet taahhüdü ile yola çıkmış olan KE, ürünlerinin kesinlikle pazarın taleplerini karşılayabileceğine inanarak yoluna devam etmektedir.