Kunshan KE Yuvarlak Örme Makine İğneleri, 1988 yılında Çin Halk Cumhuriyeti’nde ilk yuvarlak örme makine iğnesi üreticisi olarak kurulmuştur. KE tüm donanım ve teknolojisini Kanada Exeltor’dan ithal eden bir şirket olmakla birlikte Çin’in en gelişmiş üretim teknolojisine, araştırma ve geliştirme ekibine sahiptir.

KE, yuvarlak örgü iğneleri için ulusal ve endüstriyel standartların önünde yer almaktadır. Kunshan KE ilgili üretim ekipmanlarının patentleri ve marka tescili için yurtiçi ve yurtdışında başvuruda bulunmuş olup, ürünleri dünyada pek çok ülke ve bölgeye satılmaktadır.

KE’nin örgü iğneleri; tek plaka örgü iğnesi, çift plaka örgü iğnesi, ribana iğnesi, jakar iğnesi, raşel iğnesi, transfer iğnesi vb. gibi yaklaşık 300 farklı tip içeren büyük sirkülasyonlu yuvarlak örgü makinesi ve çözgülü örme makinesi için iki seri iğne içerir.

KE ürünleri birçok çeşit örgü makinesi ile uyumludur ve Çin topraklarından tüm dünyaya milyonlarca satılmaktadır.

30 yılı aşkın geliştirmeden sonra, şimdi farklı şehirlerde iki büyük üretim üssü bulunan KE eksiksiz ve kesintisiz bir şekilde üretimlerine devam etmektedir.

Fabrikasında 300’ün üzerinde çalışan bulunmakta olan KE dünya pazarının talebini karşılamak için fazlasıyla çalışmaktadır.

Standartlarında her zaman en yüksek kalite hammaddelerle çalışmak olan KE’nin bu standartlara sarsılmaz bağlılığı iğnelerinin hizmet ömrünü uzatmaktadır.

Örgü iğnelerinin kararsızlığını azaltmak için her işlemde büyük bir titizlikle çalışılmaktadır.

Yenilik, Teknoloji, Kalite ve Hizmet taahhüdü ile yola çıkmış olan KE, ürünlerinin kesinlikle pazarın taleplerini karşılayabileceğine inanarak yoluna devam etmektedir.