Jiunn Long yuvarlak örgü 4X2 interrib makinası. Bu makina iplik seçmeyen, kolay dönüşüm yapılan, en düşük ve en yüksek gramaj çalışan merkezi maylı en ileri teknolojiye sahip bir makinadır.

Bu makinayla ribana, interlok, Selanik, kaşkorse, ottoman, Çelikli interlok ve iğne raporlu her Türlü kumaşı en güzel şekilde kolaylıkla üretebilmektedir.

 

Jiunn Long yuvarlak örme makineleri her kalite pamuk ve sentetik iplikle sorunsuz olarak çalışabilmektedir. Jiunn Long yuvarlak örme makinesi iplik seçmemektedir. Makinelerde kullanılan mekiklerin yapısı örmeyi kolaylaştırmakta ve ortaya çıkan kumaşın daha kaliteli ve güzel tuşeli olmasını sağlamaktadır.

Mekiklerin hammaddesinin kaliteli olması ve tasarımında kullanılan yüksek teknolojiye dayanan ekipmanın sayesinde, Jiunn Long yuvarlak örme makineleri çok talep edilmektedir.

 

 

Jiunn Long yuvarlak örme makinelerinde üretilen spacer, sandwıch, likralı süprem, likralı ribana; krep, interlok, iki iplik, havlu, polar, selanik, kaşkorse, interlok, dar pus, polyester, penye, iğne iptalli ribana, askılı ribana, dalgalı ribana, milano ribana, vanize ribana, vanize ve ileri teknolojiye dayanan ince fayn, kalın fayn kumaşlar pazarda çok talep edilmektedir.

 

 

Senteks 30 yıla yakın tecrübenin verdiği bilgi birikimini Jiunn Long yuvarlak örme makinelerinin kusursuz ve yüksek teknolojiye dayanan yapısı ile birleştirmiştir.

Jiunn Long’un ürettiği makinelerde kullandığı yağdanlık, inverter, kovan, çelik, mekik ve iğnelerin tamamı ileri teknolojiye dayanmaktadır.

Jiunn Long yuvarlak örme makineleri ile ilgili pazarda ihtiyaç duyulan tüm yedek parçaları en kısa zamanda ve sorunsuz olarak müşterilerine temin eden Senteks, satış sonrası teknik desteğinin çok önemli olduğuna inanmaktadır.