Xingang Jakarlı Çözgülü Örme Makinaları

Xingang Çözgülü Jakarlı Yuvarlak Örme Makinaları

Xghf 4/1 Jakarlı Çözgülü Örme Makinesi

Fujian xingang xghf 4/1, 264″(6,70m) 4 taraklı jakar makinesi çok üstün özelliklere sahip. Sahip olduğu en geniş eniyle(264″=6,70m) ve ik ayrı bölümde hem farklı desen hem de farklı zemin yapma özelliğiyle dünyada bir ilki ortaya koyuyor. Ayrıca desenlerin servo motorı kontrol eden tam elektronik sistemle ve piezzo jakarlarla yapılması onu rakiplerinden üstün kılıyor. Xingang 4 taraklı trikot modeli olan xgrh-4 hızı ve kaliteli kumaş üretimi ile öne çıkmaktadır. Karbon tarak teknolojisi kullanılarak üretilen 4 taraklı trikot makinesi kumaş üreticisine dayanıklı, uzun ömürlü ve kolay kullanımı olan bir makine sunmaktadır.

Xingang 4 taraklı trikot makinası yüksek hızı ile günlük kumaş üretiminde rekabetsiz durumdadır. Ayrıca makinede kullanılan tüm parçalar  uzun kullanım ömrü ile kullanıcısına daha az masraf edeceği bir makine imkanı sunmaktadır. Ayrıca elektronik kontrol parçaları en hassas testlerden geçerek üretilmiştir.

Piyasada rekabetsiz olmasında en büyük etken  üretilen kumaşın tuşesinin de benzersiz olmasıdır. Gerek iç, gerekse dış pazarlarda kolaylıkla alıcı bulan Xingang 4 taraklı trikot makinesinde üretilen kumaşlar üreticisine karlılıkta büyük avantaj sağlamaktadır. Ayrıca Xingang’ın yüksek üretim gücü, üreticinin müşterilerine vermiş olduğu terminin daha kısa süre olmasını sağlamaktadır.

Xingang 4 taraklı trikot makinası dünya ve türk pazarındaki rekabet gücünü korumaya devam edecek ve uzun yıllar üreticilerimizin en büyük desteği olacaktır.


Xghf 4/2 Jakarlı Çözgülü Örme Makinesi

Fujian Xingang xghf 4/2, 264″(6,70m) 4 taraklı çift jakarlı makine çok üstün özelliklere sahip. Sahip olduğu en geniş eniyle (264″=6,70m) ve ik ayrı bölümde hem farklı desen hem de farklı zemin yapma özelliğiyle dünyada bir ilki ortaya koyuyor. Ayrıca desenlerin servo motorı kontrol eden tam elektronik sistemle ve piezzo jakarlarla yapılması onu rakiplerinden üstün kılıyor.


Xghf 5 Taraklı Jakarlı Çözgülü Örme Makinesi

Xingang 5 taraklı jakar makinasi jakarlı perde ve dantel kumaş üretiminde lider 5 taraklı jakar makinasi tam elektronik bilgisayar kontrollü çalışma sistem içok fazla kolaylık sağlamaktadır. Bunların başında yüksek hızla ve verimli üretim yapması gelmektedir. Bu özelliği sayesinde özellikle jakarlı perde kumaş üretiminde yüksek verim ve kalite elde edilmektedir.

5 taraklı jakar makinasinde kullanılan karbon taraklar yüksek hızı desteklemekte ve de muhtemel ısınmadan kaynaklanan genleşmeyi önlemektedir.

5 taraklı jakar makinasinde kullanılan piezzo jakarlar son teknolojinin birer ürünüdür. Piezzo jakarlar sayesinde istenilen desen kolaylıkla kumaş üzerinde uygulanabilmekte ve bu rakip marka makinelere kıyasla daha hızlı olmaktadır.


Xghm Multibar Dantel Çözgülü Örgü Makinesi

Fujian Xingang multibardantel makineleri yüksek teknolojisiyle ilgi topluyor.Multi bar çözgülü örme makineleri yüksek teknolojik yapısı, hızı ve kumaş kalitesiyle her zaman önde. Fujian Xingang xghm 46 multibar dantel makinesi. Üstün yetenek ve teknolojisiyle 46 tarak dantel makinasında elde edilebilecek tüm kumaşları hızlı ve verimli bir şekilde üretmektedir. Xingang 59/1 jakarlı multibar dantel makinesi ileri teknolojisi ve kaliteli üretimiyle dünyada lider konumdadır . Xingang 59 tarak ve tek jakarlı dantel makinesi, bilgisayar kontrollü piezzo sistemiyle jakarlı çözgü örme makinelerinde tek ve liderdir.

Xingang 59 taraklı tek jakarlı dantel makinası yüksek üretim kapasitesine karbon tarakların  büyük katkısı vardır. Pazarın kabul ettiği dantel desenlerini örme kabiliyetini sağlayan Xingang Multibar dantel makinesi sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.

Xingang 59/1 multibar makinesi pazarın en geniş enli makinesi durumundadır. Bayan iç giyimi, bayan elbisesi, bayan dış giyim üretiminde en kaliteli kumaşı Xingang makineleri üretmektedir.

Piezzo jakar sistemini destekleyen elektronik tarak kontrollü kılavuz ve desen tarakları mükemmel uyum içinde çalışmaktadır.

Xingang’ın temel hedefi müşterilerine daha iyi ürün ve hizmet sunmaya devam etmektir. Xingang dantel makinesi üretiminde lider bir firma olarak bilimsel araştırma, üretim, montaj, yönetim ve satış, teknik ve satış sonrası desteği en öne plana koymaktadır.


Xghmfall Plate Dantel Çözgülü Örgü Makinası

Fujian Xingang xghf  fall plate dantel makinesi günümüz çözgülü örme teknolojisine adeta meydan okuyor. En karmaşık kabartma dantel desenlerine hayat veren bu makina, benzerlerinin çok üstünde bir teknolojik yapıya sahip.


Trikot Makinesi

İleri teknolojisiyle en iyi trikot makinesi. Xingang 3 taraklı çift taraflı trikot makinesi hem yüksek hızla çalışmakta hem de kaliteli kumaş üretmekte dünya lideri. Çift tarafta üretim yapması ve hızı bu makineyi üstün kılmaktadır. Aynı zaman da kadife üretiminde kullanılan makinede üstün teknoloji ürünü malzemeler de bu hıza destek olmaktadır. Fujian Xingang xgth-3 3 taraklı trikot makinesi servo motorlu sürücü sistemini çözgülü örme makinelerinde dünyada ilk defa üreten firmadır. Diskli sürücü sistemine göre hız ve verimlilik anlamında üstün özellikleri bulunan Xingang 3 taraklı trikot makinası hızı, kaliteli kumaşı ve verimliliğiyle her zaman rakiplerininin önünde.

Whatsapp Hattı: +905523037216
WhatsApp ile gönder