Çift Plakalı Yuvarlak Örgü Makinesi

Çift Plakalı Yuvarlak Örgü Makinesi

İnterlok Yuvarlak Örgü Makinası:

Jıunn Long Yüksek Hızlı İnterlok Yuvarlak Örgü Makinası Her Zaman Örme Dünyasında Öncü Olmuştur.Jıunn Long İnterlok Makinası, Yüksek Hızı, Kaliteli Tuşesi Ve Her Türlü İnterlok Kumaşını Yapabilmesinden Ötürü Örmecilerin Talep Ettiği Bir Marka Olmuştur. Jıunn Long 2×4 İnterrib (Ribana-İnterlok Dönüşümlü) Yuvarlak Örgü Makinası Mükemmel Performansıyla Her Zaman Ciddi Talep Görmektedir. Jıunn Long Interrib Yuvarlak Örgü Makinası Kumaş Kalitesi,Yüksek Hız Ve Teknolojik Üstünlüğüyle Pazarda Her Zaman En Önde. Jıunn Long İnterrib Yuvarlak Örgü Makinası (Ribana, Kaşkorse, Selanik, Ottoman, İnterlok, Çelikli İnterlok, İğne Oyunlu Kumaşları En Başarılı Şekilde Yapabilme Özelliğine Sahip.


Açıken İnterlok Yuvarlak Örgü Makinası:

Jıunn Long Açıken  İnterlok Yuvarlak Örgü Makinası Her Zaman Örme Dünyasında Öncü Olmuştur. Yüksek Hızı, Kaliteli Tuşesi Ve Her Türlü İnterlok Kumaşını Yapabilmesinden Ötürü Örmecilerin Talep Ettiği Bir Marka Olmuştur. Jıunn Long 2×4 Açıken İnterlok Yuvarlak Örgü Makinası Mükemmel Performansıyla Her Zaman Ciddi Talep Görmektedir.

Jld-C Model Açık-En İnterlok Makinası. 60 fayn (Gauge) İnceliğe Kadar. Türkiye Pazarında Bulunmaktadır.


Ribana Yuvarlak Örgü Makinası:

Jıunn Long 2×4 İnterrib (Ribana-İnterlok Dönüşümlü) Yuvarlak Örgü Makinası Mükemmel Performansıyla Her Zaman Ciddi Talep Görmektedir. Jıunn Long Interrib Yuvarlak Örgü Makinası Kumaş Kalitesi, Yüksek Hız Ve Teknolojik Üstünlüğüyle Pazarda Her Zaman En Önde. Jıunn Long İnterrib Yuvarlak Örgü Makinası (Ribana, Kaşkorse, Selanik, Ottoman, İnterlok, Çelikli İnterlok, İğne Oyunlu Kumaşları En Başarılı Şekilde Yapabilme Özelliğine Sahip.

Whatsapp Hattı: +905523037216
WhatsApp ile gönder